Цегла подвійна 2NF М-100 часто застосовується для формування внутрішніх або зовнішніх стін. Особлива пористість матеріалу дозволяє йому дихати і забезпечує підтримку стабільного мікроклімату у будівництві.
Переваги подвійної цегли:
- Висока міцність, достатня для зведення несучих стін у будинках до 5-ти поверхів.
- Низька теплопровідність завдяки пористій структурі.
- Матеріал пожежобезпечний – не містить горючих речовин.
| Характеристики | |
| Висота | 138 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ціна за | шт |
| Ширина | 120 мм |
| Розмір, мм | 250х120х138 |
| Марка міцності | М100 |
| Вага, кг | 4 |
| Кількість на піддоні, шт | 280 |

.jpg)
.jpg)
