Газоблок Житомир 200х400х600 мм
- 3440.00 грн
- Производители Житомир
- Модель:1010105004
- Наличие:В наличии
Теплоблок Житомир є яскравим прикладом високоякісного будматеріалу, що володіє:
- Точними геометричними параметрами;
- Невеликою питомою вагою;
- Стійкістю до негативних факторів навколишнього середовища (атмосферні опади, вивітрювання, перепади температур, корозія);
- Спроможністю створення оптимального мікроклімату в приміщеннях;
- Екологічністю матеріалу;
- Тривалим строком служби;
- Економічністю (малі витрати на будматеріал, можливість економії на розчині кладки і скорочення термінів будівельних робіт);
- Високим коефіцієнтом шумопоглинання.
Оскільки він виробляється в Україні, ціна на матеріал низька (не потрібно доплачувати за логістику і розмитнення).
| Характеристики | |
| Вид блока | Гладкий |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Тип блока | Стіновий |
| Ціна за | м3 |
| Ширина | 200 мм |
| Виробник | Житомир |
| Вага, кг | 32 |
| Теплопровідність (λ), Вт/(м·K) | 0,1 |
| Морозостійкість, F циклів | F25 |

.jpg)
.jpg)
