Цегла "Скала" ТРВ Повнотіла Чорна придбала такий колір завдяки барвнику. Цегла виготовлена із суміші портландцементу і вапна за технологією гіперпресування. Завдяки такій технології цегла відрізняється підвищеною міцністю, морозостійкістю і стійка до високої вологості.
Сфера застосування цієї цегли - облицювання фасадів:
- Котеджів.
- Баз відпочинку.
- Вілл.
- Пансіонатів.
- Шкіл і університетів.
- Ресторанів, барів і кафе.
- Банків і музеїв.
- Картинних галерей.
Замовляйте цеглу ТРВ "Скала" Повнотілу Чорну в Києві за вигідною ціною в інтернет-магазині kirpich.net. Телефонуйте: (067) 217-66-09.
| Характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Тип | Гіперпрессованний |
| Ціна за | шт |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | ТРВ |
| Марка міцності | M250 |
| Морозостійкість, F циклів | F150 |

