Цегла повнотіла М250-300 ТРВ Ексклюзив
- 39.00 грн
- Производители ТРВ
- Модель:1020502011
- Наличие:В наличии
Цегла ТРВ стоїть в одній категорії з кращими вогнетривкими матеріалами. Він знаменитий своєю міцністю і довговічністю. Така цегла, з порівняно невеликою ціною, стане відмінним рішенням для оновлення фасаду чи втілення в життя унікальних дизайнерських рішень. Незвичайний рельєф лицьової сторони виробник робить методом механічного відколу. Так що крім стін будинку, цегла можна застосовувати і для обробки парканів, альтанок, лавок, арок і інших елементів. Враховуючи, що цегла відноситься до вогнетривким, його можна використовувати також для будівництва печей.
Що стосується характеристик, цегла володіє морозостійкістю, стійкістю до механічного і хімічного впливу. Висока вологість і корозія також не страшна даного матеріалу.
| Характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ціна за | шт |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | ТРВ |
| Марка міцності | M250 |
| Водопоглинання, % | 6% |
| Морозостійкість, F циклів | F 100 |

